DYSKOGRAFIA

skowronek.

cover photo.jpg

PODRÓŻ

SINGIEL

Podróż, pierwszy singiel skowronka, to utwór z gatunku soft psychedelic i opowieść o walce z samym sobą. Duże metropolie mają to do siebie, że czujemy się samotni, zdołowani... Często łapiemy chandrę, a nawet depresję.. Niezależnie od tego ile osób Nas otacza, jesteśmy zdani sami na siebie. Pomysł na utwór zrodził się podczas podróży autobusem w centrum Londynu.

Okładka: http://www.instagram.com/artpx_l/

Okladka nr 238 x  3x3.jpg

SAMOTNOŚĆ

SINGIEL

Drugi singiel skowronka. promujący płytę 
"Ciemna Strona Umysłu".

Okładka: http://www.instagram.com/artpx_l/

okładka gotowe3000x3000_edited.jpg

CIEMNA STRONA UMYSŁU.

LP

Jak sam skowronek. informuje:

„“Ciemna strona umysłu” jest dla mnie personalnym oczyszczeniem. Takie “katharsis”. Zmagałem się każdego dnia z czymś niewyobrażalnym. Problemy rodzinne, utracona miłość, “samotność” czy też zwykła “chandra”. Takie ludzkie. Niby proste sprawy, a takie trudne. Oprócz moich uczuć i emocji, dużo obserwowałem ludzi. Z tej oto emocjonalnej kompilacji powstał album.”

Okładka: http://www.instagram.com/artpx_l/

17865527078231439.jpg

W WIĘZIENNYM SZPITALU

SINGIEL

W hołdzie dla Aleksandra Studniarskiego ps „Lew”.
Nie pytajcie dlaczego akurat ten utwór postanowiłem wpasować pod rocznice stanu wojennego. Tak jakoś.

Okładka: skowronek.

kawer seszyn.jpg

INGLISZ KAWER SESZYN

EP

4 kawery i jesienny nastrój.

palatka okladka.jpg

PAŁATKA

SINGIEL

Singiel "pałatka" to opowieść o damie, która prześladuje ludzkość od wieków. Każdy się zastanawia kiedy owa dama Nas odwiedzi. Utwór promujący nadchodzącą płytę "PRZYSŁOWIANIN".

Okładka: skowronek.

polskowronek singiel grafika.jpg

A TY, POLSKO WRONEK!

SINGIEL

Singiel „A Ty, POLsko wronek!” skowronka. to pierwszy utwór, który otwiera właściwy temat płyty „PRZYSŁOWIANIN”. Jest to post-punkowy, lekko polityczny, trochę groteskowy obraz polskiej mentalności.


Tragizm oraz komedia, miłość i nienawiść, a także odwaga i strach jaka przepełnia większość ludzi wobec spraw, których nie rozumiemy. W utworze znajdują się moje przemyślenia zawarte w grze słów.